Nicolaas Beetslaan 100
Interesse?
Interesse? Wil je graag een kijkje nemen of wil je gewoon meer informatie?
Super! Bel of mail ons gerust. Onze makelaar Andy Fransz staat klaar om je te helpen!
Kenmerken
Overdracht
- Vraagprijs
- € 319.000 k.k.
- Aangeboden sinds
- 20 februari 2026
- Status
- Beschikbaar
- Aanvaarding
- In overleg
Bouw
- Type woning
- Appartement
- Soort woning
- Benedenwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1952
Oppervlakten en inhoud
- Wonen
- 63m2
- Inhoud
- 230m3
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1
Ligging
- Informatie
- Aan rustige weg, in woonwijk, vrij uitzicht
Energie
- Energielabel
- D
- Isolatie
- Dubbel glas
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
Buitenruimte
- Tuin
- Achtertuin
Omschrijving
Ben jij op zoek naar een leuk appartement met een zonnige tuin nabij een grote levendige stad maar die toch rustig is gelegen? Dan is dit parterre appartement wellicht echt iets voor jou! De woning heeft 2 slaapkamers, een ruime woonkamer, een eigen berging en een heerlijke zonnige achtertuin op het zuidoosten. Er is een actieve Vereniging van Eigenaren en de woning is gelegen op eigen grond.
De locatie is perfect, de wijk is groen opgezet, rustig en voorziet in parkeerplaatsen voor de deur. Het openbaar vervoer is op loopafstand (o.a. NS station Laan van NOI) en binnen slechts 10 minuten fietsen is het centrum van Den Haag te bereiken. In de directe omgeving zijn diverse buurtwinkels te vinden, maar ook het uitgebreide winkelcentrum "de Julianabaan" is op korte afstand gelegen. Tevens is de woning zeer gunstig gesitueerd t.o.v. diverse uitvalswegen (Prins Clausplein, A12, A13 en A4)
Indeling
Afgesloten entree met de brievenbussen en intercom. Entree van het appartement, centrale hal met separaat toilet. De ruime woonkamer met houten vloerdelen is door de grote ramen heerlijk licht en biedt aan de ene kant uitzicht op de tuin en aan de voorkant vrij uitzicht over het groen. De achtertuin is met een oppervlakte van circa 62 m2 echt een pluspunt, ruim en zonnig. Perfect om lekker te zonnen of een gezellige borrel met vrienden. Er zit op dit moment geen keukenopstelling in woning, dus je kan jouw droomkeuken helemaal zelf ontwerpen. Verder zijn er twee slaapkamers, één slaapkamer aan de voorzijde en de andere ligt aan de achterkant van het appartement. De badkamer is voorzien van een ligbad / douchecombinatie en een vaste wastafel. Aparte inpandige berging met de aansluiting voor de wasmachine.
Goed om te weten: - Bouwjaar 1952 - Woonoppervlakte 63 m² - Kunststof kozijnen met dubbel glas - Vaillant HR ketel (2023) - Energielabel D - Geen keukenaanwezig - Actieve VvE, bijdrage ca. € 140,- p.m. - Houtenvloer woonkamer - Voormalige huurwoning, niet bewonersclausule van toepassing - Verkoopvoorwaarden Brix Makelaars van toepassing - Oplevering in overleg, kan snel.
Documenten
Reageren
Meer weten over deze woning?
Stuur ons een bericht door onderstaand formulier in te vullen.