Altingstraat 36
Interesse?
Interesse? Wil je graag een kijkje nemen of wil je gewoon meer informatie?
Super! Bel of mail ons gerust. Onze makelaar Matthijs van Gaalen staat klaar om je te helpen!
Kenmerken
Overdracht
- Vraagprijs
- € 687.500 k.k.
- Aangeboden sinds
- 17 september 2026
- Status
- Beschikbaar
- Aanvaarding
- In overleg
Bouw
- Type woning
- Appartement
- Soort woning
- Bovenwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1924
Oppervlakten en inhoud
- Wonen
- 124m2
- Inhoud
- 432m3
Indeling
- Aantal kamers
- 7 kamers (5 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2
Ligging
- Informatie
- Aan rustige weg, in woonwijk, vrij uitzicht
Energie
- Energielabel
- B
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, HR glas
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
Buitenruimte
- Tuin
- Geen tuin
Omschrijving
HET BESTE VAN BEIDE WERELDEN: RUIMTE VAN EEN HUIS, VRIJHEID VAN EEN STADSAPPARTEMENT – MET HET MOOISTE DAKTERRAS VAN BEZUIDENHOUT
English version below
Wij kunnen u een werkelijk top dubbel bovenhuis in het gewilde Bezuidenhout aanbieden! Dit is geen standaard bovenwoning. Dit is er één die je niet vaak tegenkomt. Een bovenwoning die voelt als een compleet huis. 124 m² luxe, ruimte en woonplezier, vier tot vijf slaapkamers, twee badkamers én een fantastisch zonnig dakterras met uniek uitzicht over Bezuidenhout en Den Haag. En het mooiste? Geen verbouwing. Direct genieten.
Aan de rustige eenrichtingsstraat in het gewilde Bezuidenhout wacht een verrassend ruime en uitstekend verzorgde bovenwoning, verdeeld over meerdere woonlagen. Jaren ‘30 karakter met modern wooncomfort: hoge plafonds, marmeren schouwen en de sfeer van de oorspronkelijke bouw worden gecombineerd met een ruime en moderne keuken, twee verzorgde badkamers, goede isolatie en energielabel B.
Met circa 124 m² woonoppervlak en vier tot zelfs vijf slaapkamers voelt dit bovendien veel meer een compleet gezinshuis dan een appartement. Zeker gezien het enorme dakterras met spectaculair uitzicht op de skyline van onze hofstad. Waarschijnlijk een van de grootste en best gelegen van de wijk.
Vrijdagavond: openslaande deuren open, vrienden op het terras, zonsondergang over Den Haag. Dit is niet zomaar een bovenwoning — dit is waar herinneringen ontstaan. Gezien de ligging en staat van onderhoud verwachten wij veel interesse.
VEEL DAGLICHT, ECHT RUIMTELIJK EN EEN WARME UITSTRALING Via je eigen klassieke voordeur kom je binnen in de verzorgde hal met bergruimte, nieuwe meterkast en trapopgang naar de eerste woonverdieping.
Hier ontvouwt zich een heerlijk ruime living met hoge plafonds. Aan de voorzijde ligt de lichte woonkamer met brede raampartij en karakteristieke schouw. Het eerste wat je ziet is de combinatie van het vele daglicht, de warme vloer en rustige afwerking. Dit zorgt voor een prettige, eigentijdse uitstraling.
De woonkamer loopt via een volledig gerestaureerde ensuite deuren naadloos door naar de eetkamer, waardoor er één royale leefruimte ontstaat — perfect voor dineren en samen zijn. Een grote eettafel, gezellige diners, uitgebreid koken en bakken, thuiswerken of juist een huis vol vrienden: hier is de ruimte ervoor.
Aan de achterzijde ligt de moderne keuken. Strakke witte fronten, volledig uitgerust, een natuurstenen werkblad, veel bergruimte en een praktische opstelling. Vanuit de keuken stap je direct op het balkon: een fijne extra buitenruimte voor een kop koffie, kruidentuin of om simpelweg even de deuren open te zetten.
Op deze woonlaag bevinden zich ook twee slaapkamers — ideaal als je één als kantoor of kledingkamer wilt gebruiken. Daarnaast is er een badkamer met aparte plaats voor de wasmachine en droger en een modern separaat toilet. Er zijn meerdere praktische bergruimtes aanwezig. De beneden badkamer onderscheidt zich door een grote douche, hoogwaardig materiaalgebruik en afwerking (Grohe, Detremmerie, Keuco).
INDELING: VIER TOT VIJF SLAAPKAMERS EN TWEE BADKAMERS Via het lichte en verzorgde trappenhuis met originele details bereik je de bovenste woonverdieping. De woning is met aandacht onderhouden en recent (2023-2024) gemoderniseerd.
De woning heeft hoge plafonds en op deze verdieping bevinden zich nog twee tot drie slaapkamers. De indeling maakt het huis daarmee bijzonder geschikt voor een gezin, maar ook voor een stel dat één of twee comfortabele thuiswerkplekken zoekt.
En dat maakt Altingstraat 36 extra interessant. Geen grote renovatie, geen keuken of badkamer die direct vervangen moet worden, maar een zeer verzorgde en goed afgewerkte woning waar je snel comfortabel kunt wonen en genieten.
De woning beschikt zelfs over twee badkamers. De moderne badkamer op de bovenverdieping is bijzonder fraai uitgevoerd met een royale inloopdouche met regendouche, hangend toilet, breed natuurstenen wastafelmeubel en zwarte accenten. De combinatie van wit, hout en donkere details geeft deze ruimte een luxe uitstraling. Daarnaast zorgt een groot elektrisch dakraam voor ventilatie en voldoende lichtinval.
De andere badkamer beschikt onder meer over een extra diep ligbad en een aparte Grohe douche met massagefunctie. Met vier slaapkamers, twee badkamers en twee toiletruimtes is de indeling ook voor een gezin bijzonder praktisch.
DAKTERRAS EN VOORZIENINGEN En dan de kers op de taart! Boven wacht het hoogtepunt van het huis. Via brede openslaande deuren stap je rechtstreeks het royale hardhouten dakterras op. En dit is geen klein Haags dak balkonnetje: hier heb je daadwerkelijk een zee aan extra leefruimte in de buitenlucht.
Er is volop plaats voor een grote loungehoek, ligbedden, een eettafel, een barbecue en zelfs groen. Dankzij de vrije ligging en zuid-zuid-west oriëntatie geniet je tot zonsondergang van de zon en privacy. Dat alles met een geweldig uitzicht over de skyline van Den Haag. De aangrenzende pantry met inbouwkoelkast en vriezer zorgen ervoor dat je voor je hapjes en drankjes niet ver hoeft te lopen.
's Ochtends koffie in de zon, na het werk de openslaande deuren open, vrienden uitnodigen voor een lange zomeravond tot zonsondergang of op zondag uitgebreid buiten lunchen: dit terras maakt echt het verschil.
Tevens is het huis klaar voor de toekomst. Een eigen dak met witte dakbedekking is voorzien van 10 zonnepanelen aangesloten via een nieuwe 3-fase aansluiting. Er is nog ruimte voor een warmtepomp. Tevens beschikt de woning over een krachtige 3,5 kW Mitsubishi Heavy Industries airco-unit voor de bovenverdieping.
Wie een comfortabel appartement zoekt en niet zonder een goede buitenruimte wil wonen, moet hier absoluut komen kijken.
WONEN IN BEZUIDENHOUT: RUSTIEK, GROEN, CENTRAAL Deze wijk behoort tot de populairste van Den Haag en combineert rustige woonstraten met veel groen, winkels, horeca en een bijzonder centrale ligging.
De bekende Theresiastraat ligt dichtbij en biedt een ruim aanbod aan winkels, speciaalzaken, supermarkten, koffiezaken en restaurants. Voor een wandeling of hardlooprondje ligt het Haagse Bos en Clingendael eveneens binnen handbereik.
Het centrum? Tien minuten per fiets of openbaar vervoer bereikbaar. In korte tijd sta je tussen de winkels, restaurants, terrassen, theaters en musea van de binnenstad.
Naar Scheveningen? Stap op de fiets (25 min) of bus, en je bent snel in de duinen (Meijendel) of op de boulevard en het strand. Dat is het voordeel van Den Haag: stad, groen en zee liggen allemaal binnen bereik.
LIGGING: INTERNATIONAAL EN CENTRAAL Internationale organisaties, scholen en grote werkgevers in en rond Den Haag zijn vanaf deze unieke woning zeer goed bereikbaar. Terwijl stations Den Haag Centraal en Laan van NOI voor snelle trein- en metro verbindingen richting onder andere Amsterdam (40 min), Schiphol (25 min), Rotterdam (Airport) (35-45 min), Leiden (10 min) en Utrecht (50 min) zorgen is de woning ook goed bereikbaar per auto.
Uitvalswegen richting de A4, A12, A13 en N44 zijn zeer gunstig en geeft de toekomstige bewoner meerdere opties bij files. Daarmee is de woning niet enkel interessant voor iemand die in Den Haag werkt, maar bijvoorbeeld ook als je regelmatig naar Amsterdam, Utrecht, Rotterdam of Schiphol moet.
En juist voor een (internationale) koper die niet eerst een uitgebreid verbouwproject wil aangaan, is het afwerkingsniveau aantrekkelijk: keuken, sanitair en algemene afwerking zijn verzorgd en met energielabel B inclusief 10 zonnepanelen en airco is de woning bovendien comfortabel en relatief energiezuinig.
WAAROM ALTINGSTRAAT 36? Circa 124 m² woonoppervlak; vier tot vijf slaapkamers, twee badkamers, actieve VvE met een maandbijdrage van € 75,--, positieve kasreserve van ca. € 35.000,-- 1/12 aandeel in de VvE energielabel B en als absolute blikvanger een riant zonnig dakterras met uitzicht over Den Haag. Je krijgt hier de ruimte van een huis, de vrijheid en rust van een geïsoleerde moderne bovenwoning en de stad letterlijk aan je voeten.
Daarnaast is de woning gelegen op eigen grond, dus géén erfpacht. Alle vergunningen zijn aanwezig. Je hebt hier dus volledige eigendom zonder terugkerende canonverplichtingen, een prettig en waardevol voordeel in Den Haag.
Ondanks dat de woning uit 1924 met zorg wordt bewoond, hanteren wij de ouderdom-, materialen- en de asbestclausule. Het staat de kandidaat-koper vrij de woning bouwkundig te keuren.
BIJZONDERHEDEN 124m² – voelt als een huis, niet als een appartement Riant terras met goed uitgeruste pantry – waarschijnlijk het beste van de wijk Energielabel B – modern zonder groot renovatieproject Twee badkamers, twee toiletten – gezin praktisch Vier slaapkamers, met de mogelijkheid om gemakkelijk zelfs een 5e slaapkamer te realiseren Klaar om in te trekken – geen keuken, geen grote renovaties om te doen Luxe uitgeruste keuken met combi oven, stoomoven, Quooker en inductiekookplaat (Siemens Studioline) Inclusief 10 zonnepanelen en Mitsubishi airco – maandelijks energiebesparing VvE-bijdrage: actieve VvE, slechts €75/maand met positieve kasreserve Raampartijen bieden echt veel daglicht Overdekte fietsenstalling in de straat (huurplekken met elektra) Bijna alle voorzieningen op loopafstand
Deze presentatie is met zorg samengesteld, wij aanvaarden echter geen aansprakelijkheid voor eventuele onjuistheden of onvolledigheden in de vermelde informatie. Aan deze presentatie kunnen derhalve geen rechten worden ontleend, informatie is vrijblijvend en niet bindend.
Wij wijzen er tevens op dat u als koper ook een onderzoeksplicht heeft naar alle zaken die u van belang acht. Er wordt derhalve geadviseerd om u te laten begeleiden door een adviseur, bijvoorbeeld een (NVM-)aankoopmakelaar die u kan bijstaan in het aankoopproces. Indien u ervoor kiest om u niet te laten bijstaan door een ter zake kundig adviseur of aankoopmakelaar, dan gaan wij ervan uit dat u zich volgens de wet deskundig genoeg acht om alle van belang zijnde zaken geheel zelfstandig te kunnen beoordelen. De voorwaarden van de NVM zijn op deze verkoop van toepassing. Ondanks de zorgvuldige bewoning hanteren wij de algemene ouderdoms- en materialen clausule overige verkoopvoorwaarden staan in de brochure en op onze website. THE BEST OF BOTH WORLDS: THE SPACE OF A HOUSE, THE FREEDOM OF A CITY APARTMENT – WITH ONE OF THE FINEST ROOF TERRACES IN BEZUIDENHOUT
We are delighted to offer this truly outstanding double upper-floor apartment in the highly sought-after Bezuidenhout district!
This is certainly not your average upper-floor apartment. This is a home you rarely come across. A property that genuinely feels like a complete house, offering approximately 124 m² of luxury, space and comfortable living, four to five bedrooms, two bathrooms and a fantastic sunny roof terrace with unique views across Bezuidenhout and The Hague. And the best part? No major renovation required. Simply move in and enjoy.
Situated on a quiet one-way street in popular Bezuidenhout, this surprisingly spacious and exceptionally well-maintained upper-floor home is arranged over several levels. Characteristic 1930s features are combined with modern-day comfort: high ceilings, marble fireplaces and original period details complement a spacious contemporary kitchen, two well-appointed bathrooms, good insulation and energy label B.
With approximately 124 m² of living space and four or even five bedrooms, the property feels much more like a complete family home than an apartment. This feeling is enhanced by the enormous roof terrace, offering spectacular views across the skyline of The Hague. Quite possibly one of the largest and best-positioned roof terraces in the neighbourhood.
Friday evening: open the French doors, invite friends onto the terrace and watch the sun set over The Hague. This is more than just an upper-floor apartment — this is a home for creating memories.
Considering its location, condition and level of finish, we expect considerable interest.
PLENTY OF NATURAL LIGHT, A WONDERFUL SENSE OF SPACE AND A WARM ATMOSPHERE
Enter through your own traditional front door into a well-maintained hallway with storage space, a new electrical distribution board and stairs leading to the first living level.
Here you will find an exceptionally spacious living area with high ceilings. At the front is the bright living room with a wide window frontage and characteristic fireplace. What immediately stands out is the combination of abundant natural light, warm flooring and calm, contemporary finishes.
The living room connects seamlessly to the dining room through fully restored original ensuite doors, creating one generous living space — ideal for dining and spending time together. Whether you enjoy long dinners around a large dining table, cooking and baking, working from home or entertaining a house full of friends, there is plenty of space here.
At the rear is the modern kitchen with sleek white cabinetry, a natural-stone worktop, ample storage and a practical layout. From the kitchen, you can step directly onto the balcony: an additional outdoor space perfect for a morning coffee, a small herb garden or simply opening the doors and enjoying some fresh air.
This level also accommodates two bedrooms — ideal if you would like to use one as a home office or dressing room.
There is also a bathroom with a separate area for the washing machine and dryer, as well as a modern separate toilet and several practical storage areas. The bathroom on this level features a large shower and high-quality materials and finishes from brands including Grohe, Detremmerie and Keuco.
LAYOUT: FOUR TO FIVE BEDROOMS AND TWO BATHROOMS
The bright and well-maintained staircase, with original period details, takes you to the upper floor. The property has been carefully maintained and was modernised in 2023–2024.
The high ceilings continue on this floor, which accommodates another two to three bedrooms.
The flexible layout makes the property particularly suitable for a family, but equally attractive to a couple looking for one or two comfortable home offices.
And that is precisely what makes Altingstraat 36 so appealing. There is no major renovation project waiting for you and no kitchen or bathroom that immediately needs replacing. Instead, this is an exceptionally well-maintained and beautifully finished home where you can quickly settle in and start enjoying everything it has to offer.
The property even has two bathrooms. The modern bathroom on the upper floor is particularly stylish, featuring a generous walk-in shower with rain shower, wall-mounted toilet, wide natural-stone washbasin unit and black accents. The combination of white, wood and dark detailing gives the room a luxurious appearance. A large electrically operated skylight provides both ventilation and plenty of natural light.
The other bathroom features, among other things, an extra-deep bathtub and a separate Gro
Documenten
Reageren
Meer weten over deze woning?
Stuur ons een bericht door onderstaand formulier in te vullen.